you can find this page online at www.websiteurlhere.com/page.html
skip to content

Vormgeving in Hout, de plek waar houtbewerkers de vormgeving in hout onder de aandacht brengen en het gebruik van duurzame en milieuvriendelijke afwerking promoten.

Deelnemers aan het boek Vormgeving in Hout



Naam, plaats Telefoon Website/email
Chris van Aar, Berg en Dal 024 6844433 www.chrisvanaar.nl
Johan van Assem, Alkmaar 072 5090130 mariusroosendaal@hotmail.com
Atelier Fersier, Dordrecht
Ferdi Wouters
06 44552466 www.atelier-fersier.com
Jelco van Beek, Tjuchem 06 24127480 www.jelcovanbeek.nl
Erik van den Berg, Breda 06 53705754 www.erikvandenberg.nl
Beeldhouwerij op eigen houtje
Jonanna Nijlunsing, Glimmen
050 4061930 www.opeigenhoutjeglimmen.nl
Markus Bleeker, Bennekom 0317 616454 www.markusbleeker.nl
Ineke van der Blom, Marrum 06 40140884 www.inekevanderblom.nl
Han de Boer, Oosterwolde 0516 588555  
Pyr Bosma, Kollumerpomp 0511 408628 www.pyrbosma.artolive.nl
Annette van Citters, Amsterdam 06 10737093 www.vancitters.nl
Didgeridoo Werkplaats
Naser Ali Ligtenberg, Vlaardingen
06 41820946 heinjohan@hetnet.nl
Cora Doeve, Utrecht 06 49664817 www.coradoeve.nl
De Draai
Albert Jan Rouwkema, Hoogezand
0598 320404 www.houtstylist.nl
Esther Ermers, Eindhoven 06 13237774 www.estherermers.nl
Estilo Meubelstudio Amsterdam
Hans-Roel Nieuwenhuijse
06 24761844 www.estiloamsterdam.nl
Simon Gort, Woerden 0348 417232 familiegort@zonnet.nl
Houtwerk Cursuswerkplaats, Renkum
Hans Koot
0317 318625 www.houtwerkrenkum.nl

Ruud Jaspers, Alkmaar

072 5125108 www.ruudjaspers.nl
Christiaan Jörg, Utrecht 030 2513684 www.christiaanjorg.nl
Otto Koedijk, Brummen 0575 564658 www.ottokoedijk-houtdraaier.nl
Kopshout, Nijmegen
Bert Aalbers, Harry Berkers, Paul Oostrik, Hein te Velde
024 3771697 www.meubelmakerijkopshout.nl
Meubelatelier Engelina, Zaandam
Engelina Langius
06 52094061 www.engelina.nl
Daan de Leeuw, Winterswijk 06 20254317 www.bijzonderehoutbewerkingen.com
Maatschap Cramer & de Croon, Westervoort
Roelof Cramer en Lukas de Croon
06 14303410 beeld-ambacht@tele2.nl
Meubelatelier W&M, Utrecht
Wim de Groot
030 2542588 www.wmmeubel.nl
Meubelmakerij Bordewijk, Arnhem
Ep Bordewijk
06 23987544 www.meubelmakerijbordewijk.nl
Saber Mikael, Appelscha 0516 430495 www.sabermikael.nl

De Moerbei, Utrecht
Jules Enneking

06 24931316 www.demoerbei.info
Johan Muis, Driebergen 0343 514870 Johan.muis@casema.nl
Jaro Müller, Utrecht 0346820722 www.beeldinhout.nl
Muziek en Ambacht, Utrecht
Lies Muller
030 2367989 www.muziek-ambacht.nl
Natuur in Vorm, Breda
Marian van Hassel, Conita Vermeulen
076 5229517 www.natuurinvorm.com
Louis Niënhuis, Amsterdam 06 22897324 www.louisnienhuis.nl
Herman Nijkamp, Groningen 050 3182891 hdnijkamp@hetnet.nl
Ronald Oosting, Soest 035 6037679 www.menseninhout.nl
PimSoft Design, Kwintsheul
Pim van der Heijden

06 10919318

www.pimsoftdesign.nl
P.S. Zituaction, Rotterdam
Jan de Koning
010 4128254 www.mathmaker.nl
Koen van Rossum, Nijmegen 024 3551418 f2hkoenenleonie@hetnet.nl
Chris Ruhe, Den Bosch 06 19642361 www.chrisruhe.nl
Wim Rutten, Duiven 06 27447613 www.wimrutten.nl
Jan van Schaik, Amsterdam 020 6947008 www.janvanschaik.nl
Maarten Schepers, Zeist 06 53976639 mjmm-schepers@hetnet.nl
Will Schropp, Duiven 06 49664496 www.houtenbeelden.nl
Simsalabim, Utrecht
Bert Rijksen
030 2340128 simsalabim@casema.nl
Wiebe van Slooten, Bergen 072 5894109 www.houtsoorten.nl
Marja Snoek, Nieuwegein 030 6043427 www.marjasnoek.exto.nl
Sterre&zo, Arnhem
Marjolein Markink
06 30408003 www.sterreenzo.nl
Frank Stoks, Rotterdam 06 25476502 www.frankstoks.nl
Studio Dus, Utrecht
Peter Deij, Robert-Jan Snoeks
06 47130684 www.studiodus.nl
Teunen Houtsnijwerk, Oostzaan
Vera Teunen
06 26244429 www.verateunen.nl
Tussen Meubel en Kunst, Nijmegen
Bert Aalbers
024 3563517 www.bertaalbers.nl
Arno van Valburg, Warfstermolen 0594 688466 www.arnovanvalburg.nl
Paul ten Voorde Meubelbeelden, Deventer 0570 644679 www.meubelbeelden.nl
Vrij in hout, Wageningen
Ronald Vrijenhoef
06 53977361 r_vrijenhoef@hotmail.com

back to top